Mesaj gönder
Ev >

Wuxi Talat Steel Co., Ltd. Şirket Profili

Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Dünya çapında

İşletme Türü:

Üretici , Dağıtıcı/toptancı , İhracatçı , Satıcı

Markalar:

TALAT

Çalışan Sayısı:

200~300

Kuruluş Yılı:

2022

Bilgisayarı dışa aktar:

90% - 100%

giriiş

Çin'den Paslanmaz Çelik, Karbon çeliği ve Nikel Alaşımlı levhalar, Şeritler, Folyo, Rulo, Şimlerin ihracatçıları, stokları ve tedarikçileriyiz.Shandong Fulilai Steel Group, Şerit, Bobin, Levha, Folyo üretmek için modern entegrasyona sahip Entegre Çelik Kompleksine sahip Mühendislik Endüstrisinin önde gelen isimlerinden biri olarak kendini tanıtmaktan büyük zevk alıyor.Bu alanda uzun yıllardır deneyime sahibiz. Ürünlerimiz Çin GB'sine uygundur.Amerikan ASTM.Japon JlS ve diğer standartları ve 1S09001 ve 1S09002 sertifikalarını almıştır.Sevk edilen tüm ürünler SGS raporuna ve ROHS direktifinin malzeme sertifikasına sahiptir.

On yılı aşkın bir süredir devam eden ilerleme, sürekli olarak, bizi diğerlerinden farklı kılan şeyin, ürünlerden daha çok, müşterinin gereksinimlerini anlamak ve müşteriye maksimum hizmet vermek olduğunu anlamamızı sağladı.Şekillendirme, Dövme, Kaynak, İşleme, Isıl işlem ve fiziksel ve Kimyasal testler için Tesisler ile kendi kendine yeten bir birimimiz var, Bu, üretim ve test kodlarının katı gereksinimlerini karşılamamızı sağlıyor.

Prestijli müşterilerimize tüm Projelere yedek parça tedarik ederek hizmet verdik.En uygun fiyatlarla düzenli olarak kalite ve zamanında teslimat taahhüdümüzle müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri geliştirdik.Tedarik kapsamımızdaki tüm temel kalemler için yeterli düzeyde stok oluşturduk ve anında teslimat sunabilecek durumdayız.Ürünlerimizin kalitesi bizim tarafımızdan geliştirilmiştir ve dünya çapında çok sayıda şirket ve çok uluslu şirket tarafından takdir edilmiş ve onaylanmıştır.Araştırma ve Geliştirme Ekibimiz, dünyadaki çeşitli başarılı müşterilerle sürekli iletişim halinde olduğumuz için gerekli değişiklikleri önermeye devam ediyor.

Hizmet

Binlerce boyut, şekil, kalite ve türde metal ve çelik stoklayan Tam Hatlı bir Çelik Servis Merkezi haline geldik.İhtiyacınız varsa, büyük olasılıkla bizde var!Aradığınız şeye sahip olmadığımız ender durumlarda, sizin için onu bulacağız ve hemen elinize alacağız!"Küçük adama" hizmet edebildiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz ve herkes kadar sizin için çok çalışacağız.Müşterilerimizi herhangi bir minimum sipariş gereksiniminde tutmuyoruz ve projenizi tamamlamak için gereken herhangi bir miktar konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.Ayrıca, siparişlerinizi spesifikasyonlarınıza göre kesme kabiliyetine sahibiz ve talebiniz üzerine bunu yapmaktan memnuniyet duyarız.

Tarih

Çin'den Paslanmaz Çelik ve Nikel Alaşımlı levhalar, Şeritler, Folyo, Rulo, Şimlerin ihracatçıları, stokları ve tedarikçileriyiz.Shandong Fulilai Steel Group, Şerit, Bobin, Levha, Folyo üretmek için modern entegrasyona sahip Entegre Çelik Kompleksine sahip Mühendislik Endüstrisinin önde gelen isimlerinden biri olarak kendini tanıtmaktan büyük zevk alıyor.Bu alanda uzun yıllardır deneyime sahibiz.

Bizim takım

Wuxi Talat Steel Co., Ltd. Fiziksel ve Kimyasal testler için şekillendirme, Dövme, Kaynak, İşleme, Isıl işlem ve Tesisler içeren kendi kendine yeten bir birimimiz var. Bu, üretim ve test kodlarının katı gereksinimlerini karşılamamızı sağlıyor.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Paslanmaz Çelik Levha Levhalar Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 stainlesssteel-ss.com . Her hakkı saklıdır.